Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Рено меган или Пежо 207 сс ? Помощ
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 1:45 pm 
Аватар

Здравейте! Спряла съм се на 2 автомобила - Рено меган ( http://www.google.bg/imgres?um=1&hl=bg& ... B0%25D0%25) и Пежо 207 сс ( http://www.google.bg/imgres?num=10&um=1 ... rros.html&). Не мога да реша кой си заслужава повече... Парите са горе-долу едни и същи, интересува ме поддръжка и т.н. Моля ви, помогнете!

Върнете се в началото

Заглавие: Re: Рено меган или Пежо 207 сс ? Помощ
МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 3:09 pm 
Site Admin
Аватар

Попринцип двата автомобила са доста различни - едното е кабриолет а другото семеен хечбек. Първо си дайте сметка за какво ще използвате автомобила, защото при кабриолета Peugeot 207 cc просто забравете за задните седалки. Renault Megan предлага много повече простор и вътрешно пространство.
Като качество на изработка и материали в купето, пежото е с класи над рено меган.
Като поддръжка мегана е с една идея по-евтин, но се обезценява много по-бързо от пежото на вторичния пазар.
И двата модела разполагат с богат избор на двигатели, като дизелите на пежо са за предпочитане пред тези на рено.
Пежото е по-компактно и лесно за паркиране в града.

И двата автомобила си заслужават, но с кабриолета удоволствието през лятото е гарантирано, но за сметка на това в реното можете да съберете повече хора и багаж, затова преди покупка помислете какъв автомобил ви е необходим ;)

Успех с покупката!

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 4:25 pm 
Аватар

Много благодаря за изчерпателния отговор! Аз съм несемейна и малкото пространство в колата не е толкова голям проблем на този етап :lol:

Ако може още един, последен, въпрос :) Чувала съм, че таваните на пежото се развалят лесно? Това само слухове ли са? Защото в противен случай ще ми костват много солено ремонтите :geek:

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 4:37 pm 
Аватар

Не мога да разбера каква е тази мания по френските коли от страна на жените шофьори :)
На мен лично не ми харесват нито пежо, нито рено, но да не пишем излишен оф-топик.

Пежото е за предпочитане в случая, то се води елитния френски концерн. Определено качеството на материалите и изработката са с една идея на малко по-високо ниво от рено или ситроен, макар че се произвеждат в едни и същи заводи. А по-конкретно за твоя избор, по-добре за градски условия е пежото :) за една млада дама като вас :)

Това че едното е семеен автомобил, а другото не е :) да не ви притеснява, дето се вика лесно се сменя от едното състояние в другото :P

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 5:22 pm 
Аватар

Здравейте! Аз имам пежо 206 сс и съм супер доволна! А относно тавана - според мен са само слухове. Да чукна на дърво...моят си е още здрав!

Върнете се в началото

МнениеПубликувано на: Чет Мар 15, 2012 7:35 pm 
Аватар

определено пежото. за рено имам само лошо мнение, големи боклуци са :?

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа